Книга обліку доходів для «спрощенців»: особливості ведення
Книга обліку доходів ( книга обліку доходів і зборів) повинна бути прошнурована та мати пронумеровані сторінки. Нумерація сторінок повинна розпочинатися з першої сторінки, на якій будуть здійснюватись записи по господарських операціях платника податку. На останній сторонці вказується кількість сторінок, що є в книзі обліку доходів ( книзі обліку доходів і витрат), запис про це завіряється підписом платника податку та печаткою органу доходів і зборів, де зареєстрований такий платник.
Якщо сторінки в книзі обліку доходів ( книзі обліку доходів і витрат) закінчилася, то платник податку має завести нову книгу обліку доходів ( книгу обліку доходів і витрат), при цьому дата першого запису в ній повинна припадати на день, наступний за останнім днем запису, зробленим у книзі, яка велась раніше.
Порядок ведення книги обліку доходів платниками єдиного податку першої та другої груп та платниками єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, та Порядок ведення книги обліку доходів і витрат платниками єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011р. № 1637