запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "priluki.in.ua - Карта Прилук"
запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "priluki.in.ua - Карта Прилук"

Зоомагазин ТЦ "Хрещатик"

График работы:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1600
без обеда

Оплата
Наличный расчет

О компании:
Ви професійний акваріуміст, чи тільки недавно захопилися? Вам потрібний акваріум? У будь-якому випадку вам необхідно здобувати акваріумне устаткування - акваріум, фільтр для акваріума, акваріумний нагрівач, компресор для акваріума, корм для акваріумних риб, інше акваріумне устаткування і засоби догляду за акваріумом і рибками. Усі ці й інші зоотовари ви знайдете в нас у магазині . У нас завжди широко представлені акваріуми відомих світових виробників тумби для акваріума, акваріумні кришки, зовнішні каністрові акваріумні фільтра, внутрішні фільтри для акваріума , начіпних акваріумних фільтрів, акваріумних компресорів, UV-стерелізаторів для акваріума, акваріумних термонагрівачів, світильників для акваріумів, акваріумних ламп, таких ведучих світових виробників товарів для аквариумистики, а також кормів для акваріумних рибок.
У нас Ви завжди знайдете якісні акваріумні фільтри за низькою ціною ,акваріум для черепахи, ґрунт для акваріумів, в акваріум освітлення, компресор для акваріума. Якщо Ви хочете голландський акваріум зробити своїми руками наш акваріум зоомагазин допоможе Вам. Також наш зоомагазин порадує вас широким виборів таких аквариумистических товарів, як тести для води, добрива для акваріумних рослин, інша акваріумна хімія, акварімні аксесуари - сачки, відсадники, термометри, інше.
Ви можете придбати в нашому зоомагазині акваріумну рибу по найнижчих цінах у Прилуках!
Наш зоомагазин завжди має в наявності живі акваріумні рослини на будь-який смак - криптокарина, эхинодорус, нимфея, людвигия, лимнофила, перистолистник, валлиснерия, мохи і багато іншого. Низькі оптові ціни на акваріуми, акваріумне устаткування, ставкове устаткування, зоотовари і тераріуми таких виробників.

Вам нравится "Зоомагазин ТЦ "Хрещатик""?

Нажмите "Мне нравится", "Класс" или "+1"

 

Нас ищут в интернете по таким словам:
крещатик

Карта


Увеличить размер карты Уменьшить размер карты Спутниковый режим карты Нормальный режим карты Показать/Скрыть фотографии Включить/отключить значки домов Включить/отключить значки панорам Показать/скрыть заметки Показать/скрыть рубрикатор Показать/скрыть панель поиска адреса
Смотреть
на большой карте

Фото

Компания представлена в каталоге предприятий:


Комментарии

 priluki.in.ua (0) Facebook  

Страницу посетило: 15104 человека
Ссылка на эту страницу:
Информация обновлена: 25.10.2014 г. (5)