запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "priluki.in.ua - Карта Прилук"
запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "priluki.in.ua - Карта Прилук"

Прилуцький фінансово-правовий коледж

Адрес:
17500, г. Прилуки, пер. Военный,  45 Україна, г. Прилуки, пер. Военный, 45
Контакты:
7-51-10
показать телефон
Отправить письмо
Ссылки

О компании:
вищий навчальний заклад І рівня акредитації недержавної форми власності, який здійснює підготовку молодших спеціалістів в області фінансів та правознавства.

Історія коледжу


Фінансово – правовий коледж м. Прилуки, Чернігівської області є першим закладом вищої освіти недержавної форми власності, що заснований в 2001 р. Державну реєстрацію як суб'єкт освітянської діяльності та ліцензію на право отримання освітніх послуг коледж отримав в 2001 році. Коледж розташований в мальовничій парковій зоні на території військового містечка, що знаходиться в славетному, багатому історією та культурою місті на берегах р.Удай. В умовах реформування економічних відносин в регіоні, впровадження нових прогресивних форм господарювання виникає потреба в спеціалістах економічного та правового профілю, що підтверджується заявками від підприємств та організацій різних форм власності, центрів зайнятості населення, недостатньою мережею навчально – виховних закладів економічно – правового профілю нашого регіону.


Коледж готує молодших спеціалістів за спеціальностями:


"Правознавство" (термін навчання на базі 9 кл. – 4 роки, на базі 11 кл. – 3 роки).
Юрист – це непроста професія. Найголовніше в ній – поважати людину, поважати Закон, який нашому суспільству і окремій людині гарантує захищеність.
Вся діяльність підприємств, організацій, закладів регулюється законами і іншими нормативними актами. Їх немало, але всі потрібно знати і правильно застосовувати на практиці. Для цього в народному господарстві на багатьох підприємствах створені юридичні відділи або посади юристів. Випускник нашого коледжу з даної спеціальності може працювати як на господарчих підприємствах, так і в судах, органах РАЦСУ, нотаріальних конторах, адвокатурі, архівах, органах внутрішніх справ і митного контролю, органах самоврядування і виконавчої влади, установах юстиції. Коледж, відповідно до рішення ДАК від 22 червня 2006 року з напряму (спеціальності) 0304 «Право», 5.03040101 «Правознавство», визнано акредитованим за І рівнем.
"Фінанси і кредит" (термін навчання на базі 9 кл. – 3 роки, на базі 11 кл. – 2 роки).
Фінанси – це планово–організаційна, науково обґрунтована система загального спостереження і контролю за діяльністю підприємств, організацій і закладів. Фінансисти беруть участь в складанні планів випуску продукції, у визначенні номенклатури виробу, розраховують витрати матеріалів і т.п.. Кваліфікований фінансист безперервно аналізує виробничий процес.
За даними спеціальностями випускники коледжу можуть працювати на посадах бухгалтера, бухгалтера – ревізора, касира, державного податкового інспектора, працівника банку.
Коледж, відповідно до рішення ДАК від 19 жовтня 2004 року з напряму (спеціальності) 0305 «Економіка і підприємництво», 5.03050801 «Фінанси і кредит», визнано акредитованим за І рівнем

Викладацьку і виховну роботу
здійснюють викладачі, більшість мають значний досвід роботи, ентузіасти своєї справи. В колективі є доцент, кандидат економічних наук, викладачі методисти, викладачі вищої категорії, старші викладачі, які сіють зерна знань, доброти.

Вам нравится "Прилуцький фінансово-правовий коледж"?

Жмите "Like", "Твитнуть" или "+1"

 

Предоставляемые услуги:
Професійне призначення молодшого спеціаліста за напрямом підготовки
0304 «Право» - спеціальність 5.03040101„Правознавство”


Ліцензія Міністерства освіти і науки серія АВ №585884 від 15.07.2011 р., підготовка молодших спеціалістів спеціальність «Правознавство» - термін дії ліцензії до 01.07.2016 р..

Молодший спеціаліст-юрист підготовлений для професійної діяльності в сфері юридичної практики. Ця сфера характеризується розглядом юридичних справ. Цілями професійної діяльності молодшого спеціаліста-юриста є охорона і захист прав і законних інтересів громадян, юридичних осіб всіх форм власності і держави; всіляке сприяння зміцненню законності і правопорядку; формуванню правової держави.
В сфері юридичної практики виділяється нормотворча, правозастосована, правоохоронна і контрольна діяльність. Результати професійної діяльності закріплюються у відповідних процесуальних документах, які мають офіційний характер і установлену законом форму.
Молодший спеціаліст-юрист призначений для роботи в органах юстиції, судах, господарських судах, органах РАГС, органах внутрішніх справ, апараті органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, юридичної і кадрової служби підприємств, установ, організацій всіх форм власності і видів господарювання: на посадах: зав. канцелярією районного (міського) суду; секретар судового засідання; зав. канцелярією обласного суду; секретаря судової колегії обласного суду; завідуючого архівом; консультанта нотаріальної контори; зав. канцелярією ( відповідального секретаря, управляючого справами) президії колегії адвокатів; кодифікатора; помічника голови районного суду; розпорядника суду; юрисконсульта підприємств, установ, організацій; дізнавача органів внутрішніх справ і слідчого; спеціалістів І і ІІ категорії органів РАГСу; старшого інспектора по контролю господарського суду; спеціаліста І і 2 категорії господарського суду; секретаря сільської і селищної Ради народних депутатів; інспектора приймальних і інших відділів виконкомів; секретаря-референта; інспектора митної служби III рангу; а також на посадах, які заміщаються спеціалістами з вищою освітою відповідно типових, галузевих і інших номенклатурних посад.

Професійне призначення молодшого спеціаліста за напрямом підготовки
0305 «Економіка та підприємництво» - спеціальність 5.03050801 «Фінанси і кредит»


Ліцензія Міністерства освіти і науки серія АВ №585884 від 15.07.2011 р., підготовка молодших спеціалістів спеціальність «Фінанси і кредит» - термін дії ліцензії до 01.07.2014 р.

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності: в органах фінансової системи, системах соціального захисту, охорони здоров'я, освіти, культури.
Молодший спеціаліст призначений для роботи: у фінансових управліннях, державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, в бюджетних установах і організаціях, на підприємствах і в організаціях різних форм власності.
На первинних посадах: бухгалтера, бухгалтера-ревізора, касира, державного податкового інспектора.

Нас ищут в интернете по таким словам:
финансово-правовой коледж


Фото

Компания представлена в каталоге предприятий:


Комментарии

 priluki.in.ua (0) Facebook  

Информация обновлена: 18.09.2012 г.
Cтатистика просмотров:
За последние 30 дней: 9
В прошлом месяце: 12
За последние 6 месяцев: 540
Адрес странички:


Вчера сайт посетило:
397 человек
За последние 7 дней:
3 786 человек
Месячная аудитория:
16 672 человекаа
Наш сайт подключен к сервису сбора статических данных Google Analytics. Информация из сервиса берется с помощью инструментов Api.
По запросу рекламодателя мы с радостью предоставим более полную статистику по интересующим критериям.
График посещений за 30 дней:
О статистике:
GoogleAnalytics
bigmir)net TOP 100
При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка http://priluki.in.ua/ обязательна!
Условия пользования сайтом